Nærøy kirkelige fellesråd 01.12.15-30.11.19

Nærøy kirkelige fellesråd 01.12.2015 – 30.11.2019

 

NAVN

MAILADRESSE

TELEFON

FUNKSJON

Einar Eidshaug (Kolvereid)

einar@eidshaug.no

90526617

Leder

Kirsti Mauseth Sætran (Kolvereid)

kms@naroy.kommune.no

95155040

Medlem

Birger Brandtzæg  (Nærøy)

post@abelvaer.com

92414496

Medlem

Einar Bredesen  (Nærøy)

eraker@hotmail.no

91802112

Medlem

Håvard Skeie (Foldereid)

joker.foldereid@joker.no

91808554

Nestleder

Kine Camilla Govassli (Foldereid)

kgovasli@hotmail.com

99255802

Medlem

Solveig Knutsen (Gravvik)

solveig_knutsen@yahoo.no

90984362

Medlem

Anna Kristine Aune (Gravvik)

 

90975942

Medlem

Steinar Aspli - Kommunens repr.

steinar.aspli@naroy.kommune.no

95770548

Medlem

Brit Karin Theimann - Geistlig repr.

Brit-Karin.Theimann@naroy.kommune.no

41619247

Medlem

Britt Tove Edvardsen - kirkeverge

Britt.Edvardsen@naroy.kommune.no

47834330

Saksbehandler/ sekretær

 

 

 

 

 

VARA:

Astrid Jenny R. Fagernes

astrid66@hotmail.no

97985197

1. Vara Foldereid

Else Synnøve Restad

else.restad@bindal.kommune.no

41496595

2. Vara Foldereid

Tove Torgersen Kiil

tovetkiil@hotmail.com

48087416

1. Vara Gravvik

Hill Marie Selliseth

selliseth90@hotmail.com

96047496

2. Vara Gravvik

Bente Anita Buvarp

bani-buv@online.no

91315417

1. Vara Nærøy

Elin Sandnesaunet

el-sande@online.no

92413040

2. Vara Nærøy

Nina Juul

ni_juul@hotmail.com

95766037

1. Vara Kolvereid

Kine Skauvik Johansen

kine.johansen@vikna.kommune.no

48291496

2. Vara Kolvereid

Torunn Neerland

naroy@nfrivillig.no

91128956

Vara kommunen

Ann Kristin A. Grande

ann-kristin.avdem.grande@naroy.kommune.no

90234793

Vara geistlig repr.

 

20. november 2017 | Logg inn | Copyright 2017 Nærøy kirkelige fellesråd Powered by Agrando